Osmo 3073 Terra

Wybarwienie Terra kojarzy się wielu osobom z zachodzącym słońcem. Symbolizuje ziemię i ogień. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to odcień, który zachwyca. Wybarwienie Terra ma w sobie energię i ciepło. Wybierz je, jeśli zależy Ci na ożywieniu twojego pomieszczenia.

Osmo 3072 Bursztyn

Osmo 3073 Bursztyn jest wybarwieniem, które nada pomieszczeniom ciepłego i przytulnego charakteru. Sprawdzi się do pomieszczeń, które urządzone w stylu rustykalnym, minimalistycznym i klasycznym. Nada im stylu i elegancji.

Osmo 3065 Naturalny

Drewno o wybarwieniu naturalnym ociepli i rozjaśni każde pomieszczenie. To wybarwienie uniwersalne, dlatego sprawdzi się dosłownie w każdym wnętrzu bez względu na to, w jakim stylu jest urządzone. To wybarwienie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Jest to najczęściej wybierane wybarwienie.

Osmo 3041 Bielony

Meble o wybarwieniu bielonym sprawdzą się do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu skandynawskim. Dzięki niemu urok drewna przebija się spod delikatnej warstwy. Wykorzystanie efektu bielenia sprawia, że meble stają się subtelne i wyróżniają się niebywałą lekkością.

Porównanie wybarwienia blatów

Przykładowe realizacje:

Stół MEDIOLAN – krawędź naturalna – wybarwienie NATURALNE